Hizmetler
Sizden Gelenler

Emlak

Samsun Türkiye Karadeniz Bölgesinin Eğitim Sağlık Ticaret Ulaşım Turizm Ve Ekonomi Açısından En Gelişmiş En Büyük Kentidir. Türkiye’nin de En Gelişmiş Şehirleri Arasında Bulunmaktadır. Doğal Tarihi Ve Kültürel Zenginlikleri Deniz Kara Hava Ve Demir Yolu Olanakları İle Bölgesinin Turizm Potansiyeli En Yüksek Kentidir. Karadeniz’in Başkenti Olarak Bilinir. Tarihi Eserleri Tabiat Güzellikleri Kaplıcaları Denizi Sahili Gölleri Yayları Akarsuları Şelaleri Mesire Yerleri Kuş Cenneti Her Mevsim Yeşil Olan Bitki Örtüsü Ve Ilıman İklimi İle Konaklama Alt Yapısı Mükemmeldir. Samsun Türkiye'nin Son Yıllarda Turizm Ve Gayrimenkul Yatırım Alanlarında Bir Cazibe Merkezi Yerine Gelmiştir. Özellikle Körfez Ülkelerinin Karadeniz Bölgesini Keşfetmeleri Ve Bu Bölgelere Akın Etmeleri Samsun’u da Turizm Ve Gayrimenkul Yatırım Alanında Önemli Bir Merkez Haline Getirmiştir. Körfez Ülkelerinden Gelen Turist Akını Gayrimenkul Alımları Samsun'da Gittikçe Artmaktadır.

Real Estate Lines Grubu Olarak Bu Potansiyelin Farkında Olan Bizler Talepler Üzerine Körfez Ülkelerine Turizm Ve Gayrimenkul Yatırım Alanlarında Bölgemizde Danışmanlık Aracılık Hizmeti Sağlamak İçin Hem Turizm Ve Hem De Gayrimenkul Yatırım Alanlarında Ciddi Portföyler Hazırlayarak Sunmaktadır. Körfez Ülkelerinde İş Birliği Halinde Olduğumuz Temsilciklerimiz İle Aynı Din Ve Kültür Bağı Olan Toplumlara Ülkemizi Samsun'u Tanıtmak Ülkeler Arası Diyalog, Kardeşlik Sevgi Bağları Oluşturmak Ve Ticari Ortaklıklar Kurarak Bağları Kuvvetlendirmek En Önemli Amaçlarımızdan Biridir. 
Real Estate Lines Grubu Olarak Sizlere Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

SAMSUN ve KARADENİZ ŞEHİRLERİ
Son Yıllarda Orta Doğu ve Körfez Ülkeleri Gayrimenkul Yatırımcıların Gözdesi. Denizi Gören Yeşillikler İçinde Sessiz ve Sakin Yerler.Penthouse Özel Daireler - Loft Özel Daireler - Lüks Villalar - Bitmiş veya Projelendirilmiş Lüks Özel Daireler ve Siteler Gayrimenkul Yatırımı Yapılabilecek Özel Projeler Lüks Rezidanslar Pörtfy'imizi İnceleyin.Ayrıca Taleplerinizi Bize Bildirin Sizler İçin Araştıralım Projelendirelim Ekspertiz'lerini Yapalım ve Sizlere Geri Dönüş Sağlıyalım. Misafirimiz Olun.

 

Copyright © 2017 | Anasayfa | Hakkımızda | İletişim
Tasarım & Yazılım WEBCIZGISI