+90 850 888 13 06

HAKKIMIZDA

       

 

Samsun Türkiye Karadeniz Bölgesinin Eğitim Sağlık Ticaret Ulaşım Turizm Ve Ekonomi Açısından En Gelişmiş En Büyük Kentidir. Türkiye’nin de En Gelişmiş Kentleri Arasında Bulunmaktadır. Doğal Tarihi Ve Kültürel Zenginlikleri Deniz Kara Hava Ve Demir Yolu Olanakları İle Bölgesinin Turizm Potansiyeli En Yüksek Kentidir. Karadeniz’in Başkenti Olarak Bilinir. Tarihi Eserleri Tabiat Güzellikleri Kaplıcaları Denizi Sahili Gölleri Yayları Akarsuları Şelaleri Mesire Yerleri Kuş Cenneti Her Mevsim Yeşil Olan Bitki Örtüsü Ve Ilıman İklimi İle Konaklama Alt Yapısı Mükemmeldir. Samsun Türkiye'nin Son Yıllarda Turizm Ve Gayrimenkul Yatırım Alanlarında Bir Cazibe Merkezi Yerine Gelmiştir. Özellikle Körfez Ülkelerinin Karadeniz Bölgesini Keşfetmeleri Ve Bu Bölgelere Akın Etmeleri Samsun’u da Turizm Ve Gayrimenkul Yatırım Alanında Önemli Bir Merkez Haline Getirmiştir. Körfez Ülkelerinden Gelen Turist Akını Gayrimenkul Alımları Samsun'da Gittikçe Artmaktadır.

Real Estate Lines Grubu Olarak Bu Potansiyelin Farkında Olan Bizler Talepler Üzerine Körfez Ülkelerine Turizm Ve Gayrimenkul Yatırım Alanlarında Bölgemizde Danışmanlık Aracılık Hizmeti Sağlamak İçin Hem Turizm Ve Hem De Gayrimenkul Yatırım Alanlarında Ciddi Portföyler Hazırlayarak Sunmaktadır. Körfez Ülkelerinde İş Birliği Halinde Olduğumuz Temsilciklerimiz İle Aynı Din Ve Kültür Bağı Olan Toplumlara Ülkemizi Samsun'u Tanıtmak Ülkeler Arası Diyalog, Kardeşlik Sevgi Bağları Oluşturmak Ve Ticari Ortaklıklar Kurarak Bağları Kuvvetlendirmek En Önemli Amaçlarımızdan Biridir. 
Real Estate Lines Grubu Olarak Sizlere Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

 

MİSYONUMUZ

Gayrimenkul yatırımcılara güven vermek doğru gayrimenkul yatırımlarına yönlendirmek. İhtiyaç duyulan her konuda şeffaf, güvenilir, hukuka uygun kurumsal ve yatırımcı odaklı profesyonel sorunsuz yönetim hizmeti sunmak. Açık anlaşılır ve usulüne uygun düzenlenmiş teklifler çerçevesinde hizmet vermek. İş ile ilgili bilgilerin kişisel bilgilerin gizliliğine saygı göstermek. Yabancı yatırımcılara alt yapısı çözümlenmiş doğa ile bütünleşmiş güvenli modem ve estetik yapılar sunmak. Turizm alanında koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak. Turizm ve gayrimenkul yatırım alanında lider ve itibarlı tanınmış marka olmak.

VİZYONUMUZ

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemek doğruluk ve güveni en önemli değerler olarak kabul etmek insana saygıya dayanan yönetim anlayışı ile turizm – gayrimenkul sektöründe saygın firmalar arasına girmek farklı bir konuma yerleşmektir. İtibar – adalet müşteri her zaman haklıdır felsefesi güvenirlik dürüstlük hoş görülü olmak gönülden çalışmak yenilikçi olmak sürdürebilirlik en önemli değerlerimizdir.

SAMSUN ve KARADENİZ ŞEHİRLERİ
​✔ Bol Oksijeni,Serin ve Yağmurlu Havası,Kış Turizimi - Kayak Merkezleri Denizi,Dağlık ve Ormanlık Alanları,Mesire Yerleri,Gölleri,Şelaleri,Yaylaları ,Yeşilin Her Türlü Rengi,Kaplıcaları,Lüks Otelleri,VIP Servisleri ve Profesyonel Tercümanlar ​BİZİ ARAYIN TALEPLERİNİZİ BİLDİRİN SİZE EN İYİ TEKLİF İLE DÖNELİM REZERVASYONLARINIZI YAPALIM.

SAMSUN ve KARADENİZ ŞEHİRLERİ
​✔Son Yıllarda Orta Doğu ve Körfez Ülkeleri Gayrimenkul Yatırımcıların Gözdesi. Denizi Gören Yeşillikler İçinde Sessiz ve Sakin Yerler.Penthouse Özel Daireler - Loft Özel Daireler - Lüks Villalar - Bitmiş veya Projelendirilmiş Lüks Özel Daireler ve Siteler Gayrimenkul Yatırımı Yapılabilecek Özel Projeler Lüks Rezidanslar Pörtfy'imizi İnceleyin.
AYRICA TALEPLERİNİZİ BİZE BİLDİRİN SİZLER İÇİN ARAŞTIRALIM PROJELENDİRELİM EKSPERTİZ'LERİNİ YAPALIM VE SİZLERE GERİ DÖNÜŞ SAĞLIYALIM.MİSAFİRİMİZ OLUN.

 

 

 

 

 

 

Neden Biz?

Tatilkulübüm, "Organizasyonel Rekabet" yaşadığımız bu dönemde değerli müşterilerine, "Konuk Memnuniyeti" taleplerini
üst düzeye çıkaracak hizmet çözümleri sunmak ve çalışan kadrosuna "Konuk Memnuniyeti" sağlama tekniklerini daha iyi kavramaları
için gerekli çabayı göstererek, mesleklerini sevdirmeyi misyon edinmiştir.
 
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Haftanın 7 günü hizmet veren çağrı merkezimiz ve seyahat danışmanlarımız sayesinde rezervasyonlarınızın her aşamasında profesyonel hizmet alabilirsiniz. Tüm görüşmelerin kaydedildiği çağrı merkezimizle güvenliğiniz en üst seviyede tutulmaktadır.
REZERVASYON
Tatilini kendi organize etmek isteyenler için zaman, mekan, en uygun fiyat arayışı, en çok seçenek, hız, güvenlik, rezervasyon garantisi, sürpriz indirim ve promosyonlar tüm teknolojik altyapı desteğiyle bizim için bir standart. Standartları aşan www.tatilkulubum.com sizlere "işte aradığım budur" diyebilmeniz için gece gündüz çalışıyor.

 

Copyright © 2017 | Anasayfa | Hakkımızda | İletişim
Tasarım & Yazılım WEBCIZGISI