Türk Hamamı

Sauna

Başlı başına huzur veren bir aktivite olan Saunayı termal sularımızın sağlığında sizlere sunuyoruz. Cilt gözeneklerini temizleyen, damarlardaki kan dolaşımını arttıran ve böylelikle sağlıklı bir cilt sağlayan saunamızda ayrıca kaslarınızın ve kemiklerinizin dinlendiğini, stresinizin azaldığını hissedeceksiniz. Sauna keyfinizden sonra Fimar Life Thermal Resort Hotel’den dinlenmiş şekilde ayrılacağınıza emin olabilirsiniz.

Türk Hamamı

Türk Kültürünün dünyaya taşınan örneklerinden biri olan Türk Hamamı özellikle cilt ve dolaşım üzerinde oldukça faydalıdır. Stresi alan ve zihni dinginleştiren hamam, lenf sisteminizin temizliğini de sağlamaktadır. Kas ağrılarına da oldukça faydalı olan hamamın sağlığını, bir başka sağlık faktörü termal su faktörüyle birlikte bulabileceğiniz Fimar Life Thermal Resort Hotel’de dinlendiğinizi iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Tuz Odası

Özellikle alt ve üst solunum yollarıyla ilgili saymakla bitmeyen faydaları bulunan tuz terapisi astımdan bronşite, nefes darlığından sinüzite birçok faydası vardır. Tuz terapisini düzenli alanların kanında karbondioksit miktarında düşme, oksijen miktarında ise yükselme olduğu gözlemlenmiş, vücuda antioksidan etkisi yaptığı belirlenmiştir. İyi bir antiseptik olan tuz aynı zamanda anti bakteriyel etki de göstermektedir.

Masaj

Arapça’da “Masah”, Eski Yunanca’da “Massein” kelimelerinden köken alan masaj özellikle kas rahatlamaları ve zihinsel ferahlama açısından oldukça faydalıdır. Bağışıklık sistemini güçlendiren, kan dolaşımını be metabolizmayı hızlandıran, stresi azaltan masaj bunlara bağlı olarak stresi ve getirdiği olumsuz etkileri de ortadan kaldırır. Bünyemizdeki masaj odalarımızda günün ve yılların yorgunluğunu atabilir, dinlenme ihtiyacınızı termal suların sizi sardığı bir çevrede giderebilirsiniz.

Copyright © 2017 | Anasayfa | Hakkımızda | İletişim
Tasarım & Yazılım WEBCIZGISI