RCI Devremülk Değişim Organizasyonu

RCI Dünya çapında yapılan devre tatil - devremülk değişim organizasyonudur.
Wyndham Worldwide Grubunun bünyesindedir.1974 Yılından bu yana büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir.Dünyada 100 ülkede 3.8 Milyondan fazla üyesi 4500'den fazla üye turizm tesisi bulunmaktadır.Dünyada en geniş kapsamlı turizm ağıdır.
Bir Devremülk'e sahipseniz ve potansiyelinizi en yüksek düzeye çıkarmak istiyorsanız.RCI tatil Dünyası fırsatlarından yararlanabilirsiniz.Tatil mülkü sahipliği, size her yıl garantili bir tatilden çok daha fazlasını sunar. Değişim Tatili kavramı, tatil mülkü sahiplerine çok düşük bir ücret karşılığında diğer üyelerin dünyanın her yerindeki mülklerine erişim fırsatı sunar.
 
Ayrıca, tüm uygun mülklere puanlar veya değişim gücü değeri atandığı için kendinizi tek bir tatil sahipliğiyle birden fazla tatilin keyfini çıkarırken bulabilirsiniz.
 
100'den fazla ülkedeki 4000'den fazla üye mülkten oluşan benzersiz bir tesis kataloğu ile size ömür boyu sürecek esnek tatil seçenekleri sunabiliriz.
 
Üyelerimiz, ayrıca değişim gücü ve puan açısından tasarruf sağlayarak aynı mükemmel RCI tesislerinde son derece uygun fiyatlarla Ekstra Tatil yapmanın keyfini çıkarabilir. Gerçek anlamda sonsuz tatil fırsatına sahip olmanız için yıl boyunca düzenli olarak sunduğumuz Ekstra Tatil indirimleri ve Son Dakika Tatili indirimlerinin yanı sıra meşhur "Bir tatil satın aldığınızda, ikincisi bedava" başlıklı anlık indirimlerimizi uyguluyoruz!
 
Bir RCI Üyesi olarak, dünyanın en büyük konaklama şirketlerinden biri olan ana şirketimiz Wyndham Worldwide'da indirimlerimizden faydalanabilirsiniz. Böylece tüm dünyadaki James Villas, Landal GreenParks ve Wyndham Otelleri gibi önde gelen konaklama markalarında tasarruflu indirimler elde edebilirsiniz.
 
Ayrıca, Değişim Tatili seçeneklerinizin tümünü herhangi bir nedenle kullanamazsanız Misafir Sertifikalarımız Değişim Tatilinizi arkadaşlarınıza veya ailenize aktarabilmenizi sağlar; böylece onlar da RCI'nın harika avantajlarından faydalanabilir.
Bir RCI üyesi olarak Değişim Tatili ağına erişimin yanı sıra nakit tatillerde harika indirimlerden yararlanırsınız. RCI Son Dakika Tatilleri ve Ekstra Tatiller sayesinde haftalarınızı veya puanlarınızı kullanmadan daha fazla fırsata erişebilirsiniz. Ayrıca son dakika rezervasyonlarında puan değeri indirimleri ve indirimli değişim fırsatları sunarak sahip olabileceğiniz arta kalan kredileri veya puanları kullanma imkanı sağlıyoruz; böylece hiçbiri boşa gitmez!
 
Bir RCI üyesi olarak pek çok ek avantajdan faydalanabilirsiniz, örneğin:
 
Tesis Fırsatları –Her Şey Dahil paketler, yiyecek ve içecekler, turlar, etkinlik biletleri ve spa terapilerinde tesis içi indirimlerde tasarruf fırsatları.
Fırsatlarım – RCI'a katıldığında her üyenin bir online hesabı olur. ‘Fırsatlarım’, Ekstra Tatil indirimleri, değişim gücü indirimleri ve değişim ücreti indirimleri dahil olmak üzere RCI ürünlerinde ve tatillerinde yalnızca online olarak faydalanılabilecek indirimlerdir.
Gemi Seyahati Değişim Tatilleri –Dünyanın dört bir yanındaki Gemi Seyahati Değişim Tatili seçeneklerinden birini seçmek için ilgili değişim ücretinin yanı sıra Haftalarınızı veya Puanlarınızı kullanın.
Tatil Koruması –Seyahate çıkmadan önce iptal etmek zorunda kalırsanız, puanlarınızı veya değişim gücünüzü koruyabilir ve tekrar kullanmak üzere RCI hesabınıza iade edilmesini sağlayabilirsiniz.
RCI Travel – Değişim Tatili rezervasyonunuza uygun uçuşları arama zahmetinden kurtulun ve bırakın RCI Travel sizin yerinize uçuşları düzenleme, araç kiralama, havaalanına park etme ve daha birçok sorunu halletsin!
RCI Platinum – En yüksek düzeyli üyeliğimiz sayesinde yaşam tarzı avantajları, indirimler, üye ödülleri, valiz takibi ve havalimanı salonlarına erişim gibi minimum TL 1776 değerindeki avantajlardan faydalanabilirsiniz.
 
HATTUŞA VACATİON THERMAL CLUB'DEN DEVREMÜLK ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN İŞLEMLERİNİZİ YAPALIM RCI ÜYE OLUN 

 

E-POSTA                                                                                 TELEFON
info@realestatelines.com                                              +90 850 888 13 06
 

Copyright © 2017 | Anasayfa | Hakkımızda | İletişim
Tasarım & Yazılım WEBCIZGISI